Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
 

Likvidace automobilu EKOLOGICKY a dle DLE ZÁKONA

Dle zákona o odpadech číslo 185/2001 Sb. jsou řazeny dosloužilá vozidla do kategorie nebezpečných odpadů. To vše z přísnějšího pohledu na ochranu životního prostředí. Nepoužívané a odstavené vozidlo se stává odpadem a každý jeho majitel je při jeho zbavování povinnen jej odevzdat pověřenému provozovateli, do zařízení ke sběru a zpracování autovraků určeném. Toto odevzdání vozidla pro ekologickou likvidaci je pak majitel vozidla povinnen doložit příslušným a platným potvrzením. Majitel vozidlo nesmí zlikvidovat sám, vlastními prostředky, nebo jej například celé rozprodat na náhradní díly.

 

Ekologická likvidace vozidel je proces odborného rozebrání auta na jednotlivé suroviny a díly s jejich následnou ekologickou likvidací nebo recyklací. Naši zaměstnanci, za pomocí moderních technologií a vybavení našich pracovišť, odborně vozidlo rozeberou na jednotlivé díly - suroviny.

Autovrak je po zaevidování a vstupní kontrole na našem vrakovišti nejprve podroben odsání veškerých provozních kapalin na moderním odsávacím zařízení a dále pak postupuje po jednotlivých rozebírajících stanovištích. Celý proces probíhá dle nejpřísnějších norem ministerstva životního prostředí. Demontované díly a suroviny jsou tříděny a nakládány do jednotlivých kontejnerů nebo do úložných míst. Poté jsou odváženy pro další využití. Řada použitelných autodílů je dále prodávána v naší prodejně nebo na internetu.

Nabízíme výhodný prodej použitých náhradních dílů z autovraků všech značek a modelů. Dochází tak k recyklaci s efektivním využitím vybraných částí likvidovaných vozidel.   

 

Výhodná likvidace vozidel Kopřivnice

Pokud využijete služeb EKOLOGICKÉ LIKVIDACE VOZIDEL KOPŘIVNICE od naší společnosti, nemusíte řešit náklady s vyřízením, odvozem a s konečnou likvidací spojené. Navíc získáváte garanci, že Vaše vozidlo bude skutečně ekologicky zlikvidováno dle státem stanovených přísných pravidel ekologické likvidace v zařízení k tomuto účelu zřízeném a Krajským úřadem schváleném.

Naše firma se řadu let specializuje na kopřivnické zákazníky a má veškerá oprávnění k této činnosti, ekologickou likvidaci provozujeme odborně a zodpovědně. Pro auto přijedeme k Vám do Kopřivnice zdarma kamkoliv. Jako doklad o zániku Vašeho vozidla získáváte od nás, ihned ve chvíli předání vozidla našemu pracovníkovi, příslušné potvrzení pro úřad - protokol o likvidaci, který je nezbytným dokladem pro Váš další postup při vyřízování zániku vozidla na dopravním úřadě v Kopřivnici nebo na jiném dopravním inspektorátě.  

 

Využijte služby profesionálů v oboru, bez komplikací a bez rizika! 

Jednáme rychle a spolehlivě. Zákazníci se nás nebojí doporučit pro naše kompetence a služby. 

 

Likvidace vozidel Kopřivnice - příběh firmy MILATA na idnes.cz
Ekologická likvidace vozidel Kopřivnice v reportáži TV POLAR
Ekologická likvidace autovraků KOPŘIVNICE - odtahy autovraků
Ekologická likvidace vozidel KOPŘIVNICE - odvoz autovraku
Ekologická likvidace vozidel KOPŘIVNICE
Ekologická likvidace vozidel KOPŘIVNICE s odvozem auta zdarma
Ekologická likvidace užitkových vozidel KOPŘIVNICE
Ekologická likvidace vozidel KOPŘIVNICE - naložení nepojízdného auta
Ekologická likvidace vozidel KOPŘIVNICE - vystavení protokolu o likvidaci
Ekologická likvidace vozidel KOPŘIVNICE - autovrakoviště
Ekologická likvidace vozidel KOPŘIVNICE - firma MILATA
Ekologická likvidace autovraků KOPŘIVNICE
Ekologická likvidace vozidel KOPŘIVNICE - naložení a odvoz dvou vozidel najednou
Ekologická likvidace aut KOPŘIVNICE
Odtahy vozidel zdarma z Kopřivnice a okolí
Potvrzení pro nejen kopřivnický úřad - protokol o ekologické likvidaci zdarma
Ekologická likvidace vozidla z Kopřivnice zdarma
Výkup starších a ojetých vozidel v Kopřivnici a okolí