Ekologická likvidace vozidel Kopřivnice
 

Aktuality & Akce

Likvidace automobilu Rožnov pod Radhoštěm

Likvidace automobilu Rožnov pod Radhoštěm

29. června 2022

Dnes začínáme mimo jiné v Rožnově pod Radhoštěm. Zdarma odvážíme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral profesionální služby ověřeného a přímého zpracovatele autovraků - centrálního vrakoviště Milata. Zákazník má všechny služby zcela zdarma, profesionálně a navíc je jeho automobil z Rožnova pod Radhoštěm ihned vykoupen za nejvyšší reálnou cenu.

Likvidace auta Kunčice nad Ostravicí

Likvidace auta Kunčice nad Ostravicí

27. června 2022

Dnes začínáme mimo jiné v Kunčicích nad Ostravicí. Zdarma odvážíme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral profesionální služby ověřeného a přímého zpracovatele autovraků - centrálního vrakoviště Milata. Zákazník má všechny služby zcela zdarma, profesionálně a navíc je jeho auto z Kunčic nad Ostravicí ihned vykoupeno za nejvyšší reálnou cenu.

Likvidace autovraku Dolní Lutyně

Likvidace autovraku Dolní Lutyně

24. června 2022

Dnes začínáme mimo jiné v Dolní Lutyni. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral profesionální služby ověřeného a přímého zpracovatele autovraků - centrálního vrakoviště Milata. Zákazník má všechny služby zcela zdarma, profesionálně a navíc je jeho autovrak z Dolní Lutyně ihned vykoupen za nejvyšší reálnou cenu.

Likvidace vozu Bystřice

Likvidace vozu Bystřice

22. června 2022

Dnes začínáme mimo jiné v Bystřici. Zdarma odvážíme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral profesionální služby ověřeného a přímého zpracovatele autovraků - centrálního vrakoviště Milata. Zákazník má všechny služby zcela zdarma, profesionálně a navíc je jeho vůz z Bystřice ihned vykoupen za nejvyšší reálnou cenu.

Likvidace vraku Valašské Meziříčí

Likvidace vraku Valašské Meziříčí

20. června 2022

Dnes začínáme mimo jiné ve Valašském Meziříčí. Zdarma odvážíme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral profesionální služby ověřeného a přímého zpracovatele autovraků - centrálního vrakoviště Milata. Zákazník má všechny služby zcela zdarma, profesionálně a navíc je jeho vrak z Valašského Meziříčí ihned vykoupen za nejvyšší reálnou cenu.

Likvidace vozidla Klimkovice

Likvidace vozidla Klimkovice

17. června 2022

Dnes začínáme mimo jiné v Klimkovicích. Zdarma odvážíme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral profesionální služby ověřeného a přímého zpracovatele autovraků - centrálního vrakoviště Milata. Zákazník má všechny služby zcela zdarma, profesionálně a navíc je jeho vozidlo z Klimkovic ihned vykoupeno za nejvyšší reálnou cenu.